دسترسی سریع

21

3

4_2

10_1

پوستر همایش
Poster
چاپ مقالات برتر در ژورنال های ISI ،SCOPUS، ... (مورد تایید وزارتین)
فراخوان جذب کمیته علمی
اخبار سایت

با توجه به استقبال گسترده پژوهشگران محترم و طبق جلسه ای که در محل دبیرخانه رسمی همایش با حضور ریاست کنفرانس، دبیر علمی، سرگروه اعضای پنل های داوری مقالات و دبیر اجرایی برگزار شد، مقرر گردید تاریخ برگزاری کنفرانس به 29 مهرماه 1398 انتقال یابد.

1398/06/25 بیشتر بدانید ...

اختصاص کد COI به مقالات کنفرانس

به کلیه مقالات اکسپت شده در این کنفرانس کد ملی اختصاص خواهد یافت. کد COI، به معنی شناسه سیویلیکا برای اسناد است. COI کدی است که مطابق محل انتشار، به مقالات کنفرانسها و ژورنالهای داخل کشور به هنگام نمایه سازی بر روی پایگاه استنادی سیویلیکا اختصاص می یابد. کد COI به مفهوم کد ملی اسناد نمایه شده و کدی یکتا و ثابت است و به همین دلیل همواره قابلیت استناد و پیگیری دارد.

1398/03/01 بیشتر بدانید ...

یکسان سازی نام نویسنده مسئول، نویسندگان همکار و عنوان مقاله در پنل کاربری
از کلیه پژوهشگران گرامی تقاضا می گردد:

به اطلاع می رساند با توجه به اینکه گواهی پذیرش مقالات بر اساس اطلاعات موجود کاربران و پژوهشگران در پنل کاربران آنها (نه اطلاعات موجود در مقاله) صادر می گردد، لذا از کلیه پژوهشگران تقاضا می گردد اطلاعات ثبت شده در سامانه که در زمان ثبت نام از سوی سامانه همایش در پنل کاربری از شما خواسته می شود به دقت تکمیل گردد.

1398/03/02 بیشتر بدانید ...

صدور گواهی موقت معتبر پذیرش مقاله بصورت آنی پس از پرداخت هزینه

به استحضار عزیزانی که نیاز به گواهی نامه موقت پیش از موعد برگزاری کنفرانس را دارند می رساند، دبیرخانه کنفرانس شرایطی را ایجاد نموده است که پژوهشگران محترم پس از دریافت نتایج داوری و پرداخت هزینه مربوطه، از منوی "وضعیت داوری" می توانند "گواهی معتبر موقت پذیرش مقاله" ممهور به مهر کنفرانس و امضای دبیر علمی کنفرانس را با فرمت pdf دانلود و پرینت نموده و در اختیار دانشگاه قرار دهند.

1398/03/01 بیشتر بدانید ...

ارائه گواهینامه پذیرش موقت پس از تایید داوری به پژوهشگران

احتراماً به اطلاع پژوهشگران عزیز میرساند پژوهشگرانی که مقالات آنها در کنفرانس پذیرفته شده و ثبت نام خود را تکمیل نموده‎اند، می توانند گواهی موقت پذیرش مقاله خود را دریافت نمایند.

لازم به ذکر می باشد که این گواهی پذیرش، موقت بوده که با سربرگ و مهر کنفرانس ارائه می گردد و گواهی اصلی که ممهور به مهر کنفرانس و امضای دبیر علمی کنفرانس می باشد بعد از کنفرانس تقدیم می گردد.

1398/03/02 بیشتر بدانید ...

نحوه آدرس دهی مقالات در کنفرانس جهت ارائه به دانشگاه

به اطلاع کلیه اساتید، اعضای هیات علمی و دانشجویان گرامی می­رساند آدرس دهی محققین محترم باید به صورت زیر در مقالات اعلام گردد. شایان ذکر است در صورت عدم رعایت این نحوه آدرس دهی؛‌ ممکن است نویسندگان محترم نتوانند از مزایای تشویقی چاپ مقالات خود مانند نمره تشویقی مقاله برای پایان نامه (کارشناسی ارشد)، محاسبه در امتیاز ارتقاء،‌ گرنت پژوهشی و ... استفاده نمایند.

1398/03/05 بیشتر بدانید ...

رعایت اخلاق علمی و حرفه ای در نگارش مقالات ارسالی

با عنایت به حضور اساتید برجسته وارزشمند کشور وحمایت رسمی نهادهای مختلف علمی واجرایی معتبر وجایگاه بسیار مهم جامعه متعهد علمی دانشگاهی کشور،رعایت اخلاق حرفه ای واصول اولیه علمی از الزامات تهیه وارسال آثار علمی پژوهشی می باشد...

1398/03/05 بیشتر بدانید ...

انواع مقالات مورد پذیرش در کنفرانس

انواع مقالات ذیل که در راستای محورهای همایش باشند، مورد پذیرش واقع شده و در فرآیند داوری قرار خواهند گرفت: 

مقالات علمی-پژوهشی، مقالات علمی-ترویجی (مروری)، مطالعات موردی، مقالات یا گزارش های تحلیلی-انتقادی و طرح های تحقیقاتی

1398/02/31 بیشتر بدانید ...

آغاز به کار وب سایت و سامانه ثبت نام و دریافت مقالات

پورتال کنفرانس راه اندازی گردید. پژوهشگران محترم می توانند از طریق سامانه کاربران ضمن ثبت نام نسبت به ارسال اصل مقاله اقدام و همچنین پیگیر فعالیت های جاری کنفرانس نیز باشند.

 

1398/02/31 بیشتر بدانید ...

  امروز : سه شنبه ۲۴ تیر ۱۳۹۹
  شمارش معکوس تا برگزاری همایش
  ثانیه
  دقیقه
  ساعت
  روز

  محورهای کنفرانس

      (جهت اطلاع بیشتر روی گزینه ها کلیک کنید)

  برگزار کنندگان همایش
  حامیان همایش