نحوه ارسال مقاله

نحوه ارسال مقالات:

1- ابتدا در سامانه کاربران سايت وارد شده و در قسمت ثبت نام با وارد نمون مشخصات خود در سايت عضو شويد.

2 - سپس وارد پنل کاربری تشکیل شده شوید و مراحل زیر را دنبال فرمایید...


مراحل ارسال مقاله 

1- پس از ورود به سامانه کاربران جهت ارسال مقاله از منو هاي موجود به منو ارسال مقاله جدید برويد چنانچه مقاله شما فارسی است آن را مطابق فرمت نگارش مقالات فارسی (جهت دانلود کلیک فرمایید) و چنانچه مقاله شما لاتین است آن را مطابق فرمت نگارش مقالات لاتین (جهت دانلود کلیک فرمایید) تنظیم فرموده و سپس ارسال فرمایید.

2- در منو ارسال مقاله جدید ، مقاله تان را بارگذاری کنید.

3- سپس در منو وضعيت مقالات شما مي توانيد وضعیت مقاله و کد مقاله تان را مشاهده نمایید و نتایج داوری حداکثر یک هفته پس از ارسال مقاله در قسمت وضعیت مقاله قابل مشاهده می باشد.

پژوهشگران محترم می توانند مقالات خود را به زبان فارسی به این کنفرانس ارسال فرمایند البته در صورت تمایل به ارسال مقاله به زبان لاتین نیز ممانعتی وجود ندارد .

لازم به ذکر است که چکیده و اصل مقالات به صورت یکجا دریافت میگردد و نیازی به ارسال چکیده به صورت مجزا نمی باشد.

  
. فرد ثبت کننده مقاله به عنوان مسئول مکاتبات مقاله (صاحب پانل) خواهد بود

در صورت وجود هرگونه پرسش يا مشکل در مراحل فوق لطفاً از طريق شماره تلفن هاي 28425570 - 021 در ساعات اداری (9 الی 16:30 ) و یا شماره 6275-793-0935 در ساعات غیر اداری با دبيرخانه کنفرانس تماس حاصل فرماييد.

ارسال فایل های مقاله :
_ سامانه کاربران کنفرانس از شما یک فایل دریافت می کند :
1. فایل Doc مقاله کامل منطبق بر دستور العمل نگارش مقاله.
دقت فرمایید که ارسال و ثبت مقاله زمانی با موفقیت بوده است که سایت پس از تکمیل فرم و ارسال به شما کد رهگیری اختصاص داده باشد. این کد هم به ایمیل کاربر ارسال خواهد گردید.